OBĚ TRASY STARTUJÍ SPOLEČNĚ Z KEMPU DŽBÁN

Vydáte se z kempu zadní brankou doprava a hned doleva dolů z kopce po červené turistické značce. Tam narazíte na první stanoviště. Na rozcestí se z červené trasy odpojíte a pokračujete rovně dále po asfaltové cyklostezce A166, která se dole u potoka změní na cyklostezku A163. Krátce poté narazíte na druhé stanoviště. Kolem potoka dojdete až k restauraci Dívčí skok. Za Dívčím skokem se trasy rozdělují. 

RODINNÁ TRASA 6 KM

pokračuje mírně vlevo po asfaltové cestě po červené turistické značce kolem koupaliště u Veselíka. V altánku narazíte na další stanoviště. Potom pokračujete dále po červené soutěskou, kde se na jejím konci na travnaté ploše před nádrží Džbán bude nacházet stanoviště RC Tatra Smíchov. V tomto místě se také obě trasy opět spojují a pokračují společně do cíle. 

 TURISTICKÁ TRASA  - 10 KM

pokračuje po rozdělení ostrou zatáčkou vpravo do kopce po červené turistické značce. Po zdolání kopce se dáte u křížku vlevo a připojíte se na žlutou turistickou trasu. Půjdete po žluté až dorazíte k piknikovému místu s ohništěm, kde se dáte doleva po cyklistické trase A33, která se po cca 200 metrech odpojí od žluté. Setrváte na cyklistické stezce A33, přejdete přes potok a pokračujete až do místa, kde se opět napojíte na žlutou trasu , pokračujete až k rozcestí, kde se trasa stáčí ostře vlevo dolů z kopce. Pod kopcem bude stanoviště RC Tatra Smíchov. V tomto místě se spojíte s rodinnou trasou. 


OBĚ TRASY SE SPOJUJÍ A pokračují společně do cíle kolem hráze vodní nádrže Džbán, dáte se po stezce vpravo /hráz budete mít po levé ruce/. Budete stoupat do mírného kopce kolem vodní nádrže, kterou celou obejdete, tak že nádrž bude stále na vaší levé straně. Na rozcestí se budete držet vlevo dolů z kopce. Po cestě na rovince narazíte na další stanoviště. Vyjdete na opačné straně parkoviště vedoucího do kempu Džbán, kde bude poslední stanoviště od Věda nás baví. Parkoviště obejdete a těšíme se na vás

v cíli v kempu Džbán, kde si můžete vyzvednout odměny a užít si zábavné odpoledne. 

REGISTRACE 11 - 13 HODIN